Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Piotr Kucharski zdradził kilka pomysłów na to, co można zjeść na śniadanie. Jakie przygotował ciasto bez mąki?

Fryderyki 2019 – najbardziej prestiżowa nagroda muzyczna w Polsce

Gabi Drzewiecka z „Dzień Dobry TVN” spotkała się z Tomaszem Organkiem tuż przed galą Fryderyków 2019. – Bardzo się cieszę, że po dwudziestu pięciu latach doczekaliśmy się tak fajnej, dużej imprezy – powiedział muzyk.

Jazda „po bandzie” z Natalią Maliszewską

Natalia Maliszewska to zdobywczyni Pucharu Świata w short tracku. Spotkał się z nią Franciszek Strąkowski, uczestnik programu „Top Model”, który porzucił wybieg na rzecz pracy reportera. Jak wygląda jej trening? Czy Strąkowski dał sobie radę na lodzie? Patrycja Maliszewska to siostra Natalii i medalistka Mistrzostw Europy w short tracku. Jak wygląda ich dieta?

Wielki sukces Polaków na Halowych Mistrzostwach Europy

Sofia Ennaoui i Paweł Wojciechowski to lekkoatleci i medaliści Mistrzostw Europy z Glasgow. Jakie jeszcze wyzwania mają przed sobą? Jak wspominali udział w zawodach?

Michał Anioł uwielbia rzeźbić… w soli

Prezenter pogody Bartek Jędrzejak wybrał się do Wieliczki gdzie… Michał Anioł rzeźbi w soli. Jaka pogoda na dzisiaj?

Janusz i Jakub Józefowiczowie. Jaki ojciec, taki syn?

Gośćmi programu byli choreograf, aktor, reżyser i scenarzysta Janusz Józefowicz oraz jego syn Jakub Józefowicz, aktor i muzyk. W jakim spektaklu zagrają razem? Czy Jakub zawsze chciał zostać aktorem? – Zawód artystyczny był naturalnym kierunkiem, który od maleńkości się kształtował i nie czułem się przymuszany do tego, żeby iść w tę stronę – powiedział. Co będzie jego główną drogą kariery? – Film, robienie filmów – zdradził.

Fryderyki 2019 – najbardziej prestiżowa nagroda muzyczna w Polsce

Dziennikarka Gabi Drzewiecka spotkała się z Arturem Rojkiem tuż przed galą Fryderyków 2019. Czym kieruje się w wyborze artysty, który otrzyma nagrodę?