Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Piotr Kucharski zdradził kilka pomysłów na to, co można zjeść na śniadanie. Jak przygotować tosty z powidłami śliwkowymi i szpinakiem?

Co Samuel L. Jackson sądzi o silnych kobietach?

Anna Wendzikowska z „Dzień Dobry TVN” spotkała się z Samuelem L. Jacksonem, aby porozmawiać o filmie „Kapitan Marvel”, w którym aktor wcielił się w postać Nicka Fury’ego. Tytułową Kapitan Marvel zagrała Brie Larson. Jak wyglądała praca na planie? – To widać na ekranie, że dobrze czuliśmy się w swoim towarzystwie – powiedział. – Między nami zbudowała się więź i myślę, że mogę powiedzieć, że prawdziwa przyjaźń – dodał. Co nowego odkrył w bohaterze, którego zagrał? Co sądzi o silnych kobietach w kinie?

Serwis informacyjny

Jakub Porada opowiedział o najnowszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Jak zakończyły się poszukiwania 3-letniej Amelii i jej matki Natalii?

„Marcin z lasu”. Zwiastujące wiosnę żurawie

Marcin Kostrzyński opowiedział o żurawiach, które zwiastują wiosnę. – One przylatują już w lutym i zdarza się, że to na śniegu widać pierwsze ślady i to jest chyba taki najszybszy zwiastun wiosny – powiedział przyrodnik. Gdzie zimują? Jak wyglądają gniazda, które budują te ptaki?