Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Joanna Liszowska wykonała na scenie „Dzień Dobry TVN” piosenkę „Na zawsze”. Utwór pochodzi z filmu „Całe szczęście”.

Na co wybrać się do kina w weekend?

Jak co tydzień Anna Wendzikowska opowiedziała, na co warto wybrać się do kina. O czym opowiada komedia romantyczna „Całe szczęście”? Jaką rolę w filmie „Kapitan Marvel” miał aktor Samuel L. Jackson?

Czerwona kokardka i inne uroki

Małgorzata Michalska opowiedziała o tym, jak jej dziecko zostało zauroczone. Jak do tego doszło i co kazała jej zrobić jej mama? Szeptucha Anna Dubielis wyjaśniła, jak małe dziecko może przechwycić złą energię. Jakie znaczenie ma przypinanie czerwonej kokardki do wózka dziecka?

Czy można rzucić na kogoś klątwę?

Psychiatra Maja Herman i astrolog Merkurja Anna Grzywaczewska-Ciuciura rozmawiały o przesądach, klątwach i urokach. Dlaczego w nie wierzymy?

Jutro rozdanie Fryderyków

Robert Stockinger odwiedził Andrzeja Zielińskiego i Jacka Zielińskiego z zespołu Skaldowie tuż przed galą Fryderyków. Muzycy otrzymają specjalną nagrodę – Złotego „Fryderyka”. Co będzie się działo podczas tej muzycznej imprezy?

Kobiety pokazujące, jak żyć

Marta Dyks, Joanna Jędrzejczyk i Aleksandra Domańska to ambasadorki akcji Portrety audio Storytel. Na czym polega ta inicjatywa? – Opowiadamy o Polkach, o Polkach ważnych, które zrobiły niesamowite rzeczy – powiedziała Dyks. Jędrzejczyk i Domańska wyjaśniły, czyje historie opowiedziały w tym projekcie.