Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Cheerleading do Polski przyszedł stosunkowo niedawno, ponieważ dopiero kilkanaście lat temu. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gośćmi były Roksana Taraszka i Dominika Kurańska oraz ich trenerka Jowita Wilowski. Dziewczyny mają szansę na udział w Mistrzostwach Świata w USA. Jak tańczy im się w duecie i kiedy zdecydowały się na zajęcia, dzięki którym dzisiaj odnoszą sukcesy sportowe?

Dziewczyna z teatru

Emilia Kochańska od zawsze pragnęła by pracować w teatrze. Mimo, że choruje na Zespół Downa, ziś ma wymarzoną pracę, w której świetnie się odnajduje. Jakim jest pracownikiem i czy dobrze dogaduje się z aktorami i współpracownikami? – Jest osobą bardzo wszechstronną – mówiła Ewa Walczak.

Bielizna wyszczuplająca pod karnawałową kreację

W dzisiejszym programie Monika Kołodyńska doradziła, jak wybierać odpowiednią bieliznę, która ukryje drobne mankamenty pod karnawałową kreacją. Na co panie przede wszystkim powinny zwracać uwagę? – Zachęcam panie, żeby czytały skład z metki, bo po tym będą w stanie się zorientować, bo ta bielizna zrobi z naszym ciałem – wyjaśniła specjalistka.

Kiedy bezpiecznie zajść w kolejną ciążę?

Wiele par decyduje się na następną ciążę, niedługo po urodzeniu pierwszego dziecka. Jak długo powinna trwać przerwa, by zarówno mama i maleństwo nie byli zagrożeni? Tę kwestię wyjaśniła ginekolog Ewa Kurowska.