Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

7 marca w Białymstoku uprowadzono 3-letnią Amelkę i jej matkę Natalię. Podejrzenia padają na ojca dziecka, który rozstał się z matką dziewczynki. Dlaczego Child Alert został uruchomiony dopiero pięć godzin po porwaniu? Jakie są pierwsze kroki podejmowane przez policję? Wyjaśnił to w „Dzień Dobry TVN” ekspert ds. bezpieczeństwa dr Mariusz Sokołowski. – Zazwyczaj obiektem takiego zamachu jest samo dziecko – zaznaczył. Dlaczego w tym przypadku było inaczej?

Marcowy żar tropików

Filip Chajzer badał pewną klimatyczną zagadkę. Czy w marcu już „czuć” wiosnę? Dziennikarz zapytał przechodniów, dlaczego tak chętnie zostawiają ciepłe ubrania w szafie, gdy temperatura wzrasta do niecałych dziesięciu stopni Celsjusza. Czym jest heurystyka zakotwiczenia?

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda. Jakie temperatury będą panowały w Polsce?

Prosty przepis na piękno i zdrowie

Dyplomowany coach zdrowia Agnieszka Cegielska doradziła, co jeść i pić, aby być zdrowym i wyglądać pięknie. – Udowodniono, że papaja jest owocem aniołów, który najlepiej działa pod względem profilaktyki nowotworów – zaznaczyła. Na co pomaga czarny sezam?

Przedszkolanka zmienia styl

Małgorzata Adamska to bohaterka cyklu „W stroju Adama”. – Dolega mi styl schematowy, chciałabym zmienić coś na styl bardziej kobiecy, delikatny, podkreślający moją figurę – powiedziała. Pomógł jej w tym stylista Adam Chowański.