Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha zaprezentowała przepisy na dania do dwudziestu złotych.  Jak przygotować zupę brokułową z musztardą i orzechami ziemnymi. – My chcemy brokuła inaczej dzisiaj – z uśmiechem wyjaśniła blogerka.

Odpicowane mieszkanie – zobacz, jak mieszka wnętrzarski duet

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła wnętrzarski duet – Joannę Real-Strudzińską oraz Beatę Kwiatkowską. Kobiety wspólnie prowadzą bloga o wystroju wnętrz. Jak zaaranżowały swoje domy?

Jak wybrać idealne krzesła do domu?

W studio „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska zaprezentowała różne rodzaje krzeseł. Na czym polega sztaplowanie? Dekoratorka opowiedziała, czym się kierować przy wyborze idealnych siedzisk. Jakie są najmodniejsze modele w tym sezonie?

Policyjna grupa „Vinci”

"Vinci" to grupa zwalczająca przestępczość. Ścigają fałszerzy i złodziei dzieł sztuki.  Ekipa powstała w 2006 roku, kiedy przez Małopolskę przeszła fala kradzieży w kościołach. Jakie mają sukcesy na koncie?

Czy inicjatywa zawsze należy do mężczyzny?

W studiu „Dzień Dobry TVN” o tym, czy to mężczyźni powinni wykonywać pierwszy krok rozmawiali: Sylwia Miller, Jarosław Kret, Katarzyna Wolska i Michał Baryza. Czy stosunki damsko-męskie w ostatnich latach przeszły prawdziwą rewolucję? – Jeśli już mówimy o tym podrywie ze strony kobiety, to dobrze by było żeby to była subtelna forma – wyjaśniła psycholog.