Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Na rynku znajdziemy mnóstwo poradników, które mówią nam, jak mamy żyć. Marianne Power postanowiła je przetestować. Przez 12 miesięcy żyła według zasad pochodzących z 12 poradników. O tym, jak zmieniło się jej życie opowiedziała w studiu „Dzień Dobry TVN”. - Życie stało się ciekawe, zrobiłam wiele szalonych rzeczy – zdradziła.

Luksusowe kuwety ceramiczne dla kotów. Ile kosztują?

Przedsiębiorca z Wrocławia Mariusz Jaraczewski wpadł na pomysł robienia kuwet z ceramiki dla kotów. Początkowo wywołał duże zdziwienie, a nawet śmiech. Nikt nie spodziewał się, że jego koncepcja stanie się udanym biznesem. Skąd wziął się ten pomysł i ile kosztują takie kuwety? W „Dzień Dobry TVN” właściciel firmy opowiedział o swoich produktach. - Nikt tego wcześniej nie wymyślił, jesteśmy jedyni na świecie – wyjaśnił.

Qczaj pomógł kolejnej fance. Co chciałaby zmienić?

Renata Nastańska chciałaby poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Boi się jednak sama ćwiczyć na siłowni w otoczeniu wysportowanych kobiet. Co zaproponował jej Qczaj?

Marta Bodych – Polka, która odnalazła swoje biologiczne siostry

Marta Bodych została adoptowana kiedy była jeszcze niemowlęciem. Jako dorosła osoba postanowiła odnaleźć swoje biologiczne siostry. Choć dziewczyny spotkały się niespełna rok temu, dziś nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Spędziły wspólne wakacje, teraz mają w planach wspólne święta. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziały swoją wzruszającą historię.