Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Maciej Zakościelny ma dwóch synów – Aleksa i Borysa. Jak ojcostwo zmieniło jego życie? W wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedział o tym rozdziale w jego życiu. Jak spędza czas ze swoimi dziećmi? - Gramy w piłkę, trenujemy karate, wygłupiamy się – zdradził.

Dawid Woliński o swojej córce i jej artystycznych studiach

Córka Dawida Wolińskiego studiuje na Akademii Sztuk Pięknych. Czy według projektanta, był to dobry wybór? – W tym wszystkim jest gdzieś pasja – wyjaśnił. W „Dzień Dobry TVN” Woliński opowiedział o swojej relacji z córką.

Nowe wyzwania Anety Kręglickiej

Aneta Kręglicka znana jest ze swojej kariery w modelingu. Ostatnio zaprojektowała swoją trzecią kolekcję ubrań dla kobiet. Co ją inspirowało? – Wykorzystuję piękne muśliny – zdradziła. W wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedziała również o swoim synu i ich relacji.

Maja Sablewska o spotkaniu z Victorią Beckham

Maja Sablewska spełniła niedawno swoje marzenie i spotkała się z Victorią Beckham. Stylistka jako jedna z niewielu osób na świecie będzie promowała sportową markę gwiazdy. W „Dzień Dobry TVN” Sablewska opowiedziała o tym spotkaniu. - Victoria jest przecudowną, fantastyczną, słodką kobietą – zdradziła. Na czym dokładnie będzie polegała ich współpraca?

Reni Jusis o swoim występie podczas gali Fryderyków

Fryderyki zbliżają się wielkimi krokami. Podczas gali rozdania statuetek na scenie pojawi się Reni Jusis, która wykona swój hit "Zakręcona" w zupełnie nowej aranżacji. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o swoim występie i Fryderykach. – Bardzo się cieszę, że tym razem to jest gala otwarta dla wszystkich – zdradziła.