Agnieszka Jastrzębska z „Dzień Dobry TVN” spotkała się z Martyną Wojciechowską tuż przed jej wyjazdem w kolejną podróż z programem „Kobieta na krańcu świata”. Jakie zmiany zaszły w życiu Wojciechowskiej?
Agnieszka Jastrzębska wyjaśniła, co polskie gwiazdy przeznaczyły na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Czy będzie kontynuacja serialu „Brzydula”? – Mam nadzieję, że tak – powiedziała aktorka Julia Kamińska. Czy bierze udział w tworzeniu scenariusza?
Mural to malarstwo ścienne. Zazwyczaj spotykane na ścianach dużych budynków. Anna Eichler zdradziła, jak powstawał ten z wizerunkiem wokalistki Kory. – Na takie murale przepisu nie ma – powiedziała. Nauczycielka Agata Pużuk powiedziała o zaprojektowanym przez dzieci muralu.
Jakie artykuły znalazły się w dzisiejszej prasie? Opowiedział o tym Artur Andrus.
Kucharz Piotr Kucharski zdradził, jak zrobić dania mięsne bez mięsa. Jaki jest przepis na aromatyczny wywar z obierek?