Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

„Całe szczęście” to komedia romantyczna z Romą Gąsiorowska i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. O czym opowiada fabuła filmu i jak do swoich ról przygotowywali się aktorzy? Z gwiazdami podczas premiery porozmawiała Agnieszka Jastrzębska. – Rzucić się na Piotra Adamczyka to sama przyjemność – wyznała Marieta Żukowska.

Kim inspirowała się Roma Gąsiorowska w filmie „Całe szczęście”?

Roma Gąsiorowska w filmie „Całe szczęście” zagrała trenerkę fitness Martę Potocką. Do roli musiała się długo przygotowywać, by wyrobić sobie formę. Kim się inspirowała? Anną Lewandowską czy Ewą Chodakowską? – Są takimi absolutnymi królowymi jeśli chodzi o determinację – wyjaśniła aktorka.

Czy Piotr Adamczyk ma szczęście w miłości?

W filmie „Całe szczęście” Piotr Adamczyk zagrał Roberta Turskiego – partnera Romy Gąsiorowskiej. Czy prywatnie ma szczęście w miłości? O tym aktor opowiedział w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. – Proszę się nie martwić  - wyjaśnił.

Margaret o plotkach na temat ciąży

Partner Margaret jakiś czas temu wrzucił do sieci fragment tekstu piosenki, z którego fani wywnioskowali, że para spodziewa się dziecka. Internauci nie szczędzili wokalistce gratulacji i ciepłych słów. Czy Margaret rzeczywiście jest w ciąży?

Joanna Liszowska o swoich idolach z młodości

W „Dzień Dobry TVN” Joanna Liszowska opowiedziała o swoich idolach z czasów młodości. Kogo minęła na schodach w Akademii Muzycznej w Krakowie?

Kinga Rusin o udziale Marioli Gołoty w „Agent – Gwiazdy”

Lista gwiazd w najnowszym sezonie programu „Agent – Gwiazdy” jest imponująca. Obok Edyty Górniak najwięcej emocji budzi małżeństwo Andrzeja i Marioli Gołotów. Podobno to Kinga Rusin namówiła parę do udziału w programie. Czy to prawda? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.