Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Nominacje do Fryderyków

Gala rozdania Fryderyków 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już po raz 25. Akademia Fonograficzna rozda swoje nagrody. Krzysztof Zalewski nominowany jest aż w czterech kategoriach. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? – Lubię sobie rzucać wyzwania takie, przez które potem nie śpię tygodniami – wyznał w „Dzień Dobry TVN”.

MocArty RMF Classic 2018 rozdane. Kto otrzymał nagrody?

MocArty to nagrody RMF Classic, które przyznawane są artystom realizującym swoje pasje. Na 9. galę rozdania statuetek wybrała się dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Olubińska. Co o tym wydarzeniu miały do powiedzenia gwiazdy? - Będąc przewodniczącą czuję ogromne brzemię tej ostatecznej nagrody – wyjaśniła Kayah.

Jak wyczyścić żaluzje i rolety na wiosnę?

Wiosna to czas porządków w wielu domach. Jak wyczyścić zakurzone żaluzje i rolety? W „Dzień Dobry TVN” dziennikarka Małgorzata Świgoń opowiedziała o swoich sprawdzonych sposobach.

III Bal Dobroczynności „Spragnieni piękna”. Na czym polega?

Bal Dobroczynny "Spragnieni piękna" odbył się już po raz trzeci. Galę poprowadził Hubert Urbański. Podczas wydarzenia zbierane były fundusze na wsparcie Muzeum Narodowego w Warszawie. Ile pieniędzy udało się zebrać? Uczestnicy gali opowiedzieli o tym wyjątkowym przedsięwzięciu. – Licytacja to jest to, co mnie trzyma najbardziej w niepewności – wyznał prezes stowarzyszenia „Przyjaciele MNW” Paweł Kastory.