Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Abbas Azizi prowadzi bar z kebabami w Białej Podlaskiej. Ponieważ sam był kiedyś bezdomny, teraz pomaga bezdomnym i zaprasza ich na ciepłą kanapkę i herbatę. Gazeta Kurier Lubelski dała mu tytuł człowieka roku. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swoim sposobie na życie i pomaganiu. Co o jego działalności sądzą osoby potrzebujące? – Bardzo dobry facet, wyciągnął rękę do takich bezdomnych, jak ja – wyjaśnił Henryk Pisarczyk.

Maciej Stuhr na planie „Diagnozy”

Postacią, która dołączyła do serialu "Diagnoza" w czwartym sezonie jest pediatra Szymon Brock. Nowy lekarz z rybnickiego szpitala podobnie jak jego koledzy będzie skrywał wiele tajemnic. W rolę pediatry wciela się Maciej Stuhr. Dlaczego zdecydował się zagrać w serialu?  Co o jego obecności na planie sądzą inni aktorzy? – Uwielbiam tego gościa – wyznała Maja Ostaszewska.

Cytrynowa kuchnia Michała Korkosza

W kuchni „Dzień Dobry TVN” bloger Michał Korkosz zaproponował pyszne dania z cytryną w roli głównej. Jakie menu na cały dzień ułożył? – Cytryna sprawi, że brukselka nabierze cudownego, lekkiego smaku – wyjaśnił.

Subiektywny przegląd prasy Artura Andrusa

W jednym z targanych wiatrem warszawskich kiosków Artur Andrus przedstawił swój przegląd prasy. Opowiedział między innymi o nowych stawkach usług Poczty Polskiej i uspokajaniu domowych królików, które szaleją w nocy.