Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak dołączył do ekipy „Big Brothera” jako współprowadzący. To on będzie pierwszą osobą, którą zobaczą uczestnicy opuszczający dom Wielkiego Brata. W „Dzień Dobry TVN” prezenter pogody opowiedział o swoim nowym wyzwaniu. - Będę miał okazję porozmawiać z rodziną i z przyjaciółmi uczestnika – wyjaśnił.

Gwiazdy o kobiecym wsparciu i sukcesach

Konkurs „Sukces Pisany Szminką: Bizneswoman Roku” od 10 lat nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce i kulturze i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Kto w tym roku otrzymał statuetkę? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską gwiazdy opowiedziały o kobiecym wsparciu i sukcesach. – My kobiety powinnyśmy się inspirować – wyjaśniła Anna Lewandowska.

Odszedł Luke Perry – amerykańska ikona lat 90.

W niedzielę 3 marca w mediach pojawiły się informacje o tym, że Luke Perry został zabrany do szpitala w wyniku udaru mózgu. Obrażenia były jednak zbyt duże - w poniedziałek 4 marca aktor odszedł w otoczeniu swojej rodziny i najbliższych. Znany był przede wszystkim ze swojej roli w serialu „Beverly Hills 90210”. O jego karierze i śmierci opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska.

Małgorzata Kożuchowska i jej wersja piosenki „Shallow”

Niedawno w mediach społecznościowych Małgorzata Kożuchowska podzieliła się nagraniem swojego wykonania piosenki „Shallow” Lady Gagi, która pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Dlaczego zdecydowała się je udostępnić? – Wkręciłam się w ten film i całą tą historię na maksa – wyjaśniła.

Edyta Górniak o najtrudniejszym momencie w „Agent – Gwiazdy”

Czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy" jest niesamowicie emocjonująca. Jedną z największych jej gwiazd została Edyta Górniak, dla której program był niesamowitym wyzwaniem. Co wywołało w niej największy strach? – Mam za sobą utracenie ciąży, mam za sobą rozwód upubliczniony – wyznała.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi „Ameryka Express”?

Agnieszka Woźniak-Starak dla programu „Big Brother” zrezygnowała z prowadzenia „Ameryka Express”. W mediach pojawiły się spekulacje, kto zajmie jej miejsce. Czy będzie to Małgorzata Rozenek-Majdan? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską gwiazda skomentowała te plotki.