Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Dzień Kobiet jest tuż za rogiem. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała gadżety, które mogą posłużyć jako idealny prezent dla każdej kobiety. Opowiedziała między innymi o nowoczesnym głośniku, urządzeniu do mycia pędzli i wygłuszających słuchawkach.

Cristina Catese i włoskie pesto

Cristina Catese pokazała swój przepis na pyszne pesto z rukoli. - Pesto oryginalne jest tylko z bazylii – wyjaśniła. Dlaczego do miksera wraz z ziołami wrzuca kostki lodu?

Mela Koteluk o Fryderykach i swojej muzycznej karierze

Gala rozdania Fryderyków 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już po raz 25. Akademia Fonograficzna rozda swoje nagrody. W studiu „Dzień Dobry TVN” Mela Koteluk opowiedziała o tym, jakie towarzyszyły jej emocje, gdy otrzymała pierwszego Fryderyka. - Trochę bałam się, że wpadnę w kanon udowadniania, że ten Fryderyk nam się należał – wyjaśniła.

Craig Coppock i jego miłość do Polski

Craig Coppock to wokalista zespołu MAD in Poland. Żyje w Polsce od 12 lat, a Wielką Brytanię opuścił ze względu na swoją żonę Magdalenę, która jest Polką. – Z mojej strony nie było nigdy namawiania żadnego – wyjaśniła. Jak wspomina swoje pierwsze lata spędzone w Polsce?