Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Mięta pieprzowa, rozmaryn czy koper włoski to zioła na trawienie i przemianę materii, które wspomagają organizm po ciężkostrawnym posiłku oraz pomagają uporać się z wzdęciami i zaparciami. Są bezpieczne i z reguły nie wywołują efektów ubocznych. Jak dokładnie działają? W „Dzień Dobry TVN” chemiczki: Zofia Marciniak i Marta Remplewicz opowiedziały o zbawiennych ziołach.

Filip Chajzer oraz zespół Łobuzy, czyli niespodzianka dla Mariusza

Mechanik Mariusz jest wielkim fanem muzyki disco polo. Filip Chajzer wraz z zespołem Łobuzy postanowił pomóc przyjacielowi Mariusza zrobić mu niespodziankę i zorganizować spontaniczny koncert w zakładzie. Jak zareagował mechanik?

Gelner, Ziętek i Sabat – młode wilki w serialu „Odwróceni”

Popularny serial "Odwróceni" wrócił na antenę po 11 latach. W serialu oprócz starych twarzy zobaczymy również nowych aktorów, a wśród nich: Tomasza Zięteka, Bartka Gelnera i Marcela Sabatę. Jak wspominają pracę na planie?  - Tomek miał dygot rąk jak mieliśmy razem scenę – wyznał Gelner.

Kot Prewencjusz, Polfin i Sierżant Bóbr, czyli pluszowe oblicze policji

Kot Prewencjusz, Polfin i Sierżant Bóbr to tylko kilka maskotek poszczególnych komend wojewódzkich policji w Polsce. – Zaprojektowały i wybrały je dzieciaki – wyjaśnił rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka. Jaką funkcję pełnią te pluszowe zabawki?