Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Michael Jackson od początku kariery był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Gwiazdor niejednokrotnie oskarżany był o pedofilię. Król Popu nie ukrywał, że bardzo lubił spędzać czas z małymi dziećmi. Na Festiwalu Filmowym Sundance pokazany został dokument „Leaving Neverland”, w którym James "Jimmy" Safechuck i Wade Robson, opowiadają po latach o relacjach z wokalistą i o tym, co ich spotkało. Czy Michael Jackson był pedofilem?

Filip Chajzer i Łobuzy zrobią Mariuszowi dzień dobry

Trwa akcja Filipa Chazjera "Zrób komuś dobry dzień!”. Tym razem dziennikarz razem z kamerą wybrał się do Mariusza, który oprócz tego, że jest lakiernikiem, jest również ogromnym fanem muzyki disco polo. Jego kolega postanowił zrobić mu niespodziankę i wraz z ekipą „Dzień Dobry TVN” zorganizowali dla niego koncert zespołu Łobuzy.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz przedstawił najnowsze informacje prasowe. Jakie tematy w ostatnich dniach poruszane były w krajowych gazetach?

Geografia w praktyce – szkolna ekspedycja Adama Ziai

Adam Ziaja jest geografem i pasjonatem podróżowania. Swoją ciekawością świata stara się zarazić uczniów. Wraz z podopiecznymi wspólnie odwiedzili już wiele dalekich krajów. Jak to możliwe? – Sami sobie organizujemy wyjazd, sami kupujemy bilety – wyjaśnił nauczyciel. O tym, jak podróże wpływają na dzieci i czego uczą, opowiedział wraz z uczniami w studiu „Dzień Dobry TVN”. A co o wyprawach sądzą rodzice?