Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman postanowiła na jeden dzień zmienić pracę i została pracownicą jednej z warszawskich piekarni. Jak odnalazła się na nowym stanowisku? Co w tym czasie robił Marcin Prokop? – Prokop ma ferie, nie ma sprawiedliwości na tym świecie – wyjaśniła. Czy klienci byli zaskoczeni?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz, czyli miłość zwycięzców „Top Model”

Zwycięzcy dwóch edycji "Top Model" Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są oficjalnie parą. Wpadli na siebie na jednym z planów zdjęciowych, potem nie mieli okazji spotkać się przez jakiś czas. Wszystko zmieniło się po sesji zdjęciowej na Madagaskarze - wtedy Patryk przyśnił się Kasi. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską para opowiedziała o swoim związku i jego początkach. – Musieliśmy się ukrywać, hamować – zdradziła modelka.

Gwiazdy na Balu Dobroczynności. Kto otrzymał nagrodę?

Na X Balu Charytatywnym „Gwiazdy Dobroczynności” statuetki otrzymali: Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski. Honorowa nagroda została wręczona Anji Rubik, a wyróżnienie powędrowało do Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazdy opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” o swojej działalności charytatywnej i gali rozdania nagród. – Ludzie chcą pomagać, tylko trzeba im to umożliwić – wyjaśniła dziennikarka Katarzyna Olubińska.

Małgorzata Socha – gwiazda, która nie boi się być sobą

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Synka Stanisława urodziła we wrześniu poprzedniego roku, a dziś wygląda jak milion dolarów. Jaki jest jej sekret? – Im więcej dzieci tym większy dystans – zdradziła.

Marta Wiśniewska o swoich utalentowanych dzieciach

Marta Wiśniewska ma dwójkę dzieci – syna Xavierego i córkę Fabienne. Czym się zajmują? – Bardzo się cieszę, że oni mają taką pasję jak ja – wyjaśniła. W jaki sposób tancerka wspiera ich pasje?