Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Efektu Domina” Dominika Kulczyk zabrała widzów do Ghany. Tam życie dzieci kosztuje jedynie kilkadziesiąt dolarów. Są one sprzedawane przez rodziców w niewolę. O współczesnym niewolnictwie, którego ofiarą jest nawet 40 milionów osób na świecie, rozmawiali w studiu „Dzień Dobry TVN” Marek Kłosowicz, reżyser ”Efektu Domina” i Joanna Garnier z Fundacji La Strada.

Irena Santor powraca na scenę

Koniec 2018 roku był dla wokalistki dramatyczny. W listopadzie, po długiej chorobie, zmarł jej długoletni parter Zbigniew Korpolewski. Wcześniej, czuwać przy nim, Santor porzuciła zawodowe zobowiązania. Teraz wraca na scenę i jak sama przyznaje, koncerty dają jej możliwość odreagowania i naładowania baterii. - Dzięki fanom wiem, że jeszcze żyję. Bardzo mocno mnie wspierają. Wykazali się również dużą wyrozumiałość w sytuacji, kiedy niektóre koncerty musiałam odwołać. Nikt się nie skarżył na niedogodności, nie słyszałam ani jednego słowa krytyki - przyznała artystka.

Prestiżowe zawody jeździeckie

Dorota Gardias wybrała się Cavaliadę - prestiżowe zawody jeździeckie, które po raz pierwszy odbywają się w Krakowie. Prezenterka przedstawiła także dzisiejszą prognozę pogody.

Anna Starmach i jej pomysły na tuńczyka

Tym razem jurorka programu „MasterChef Junior” podjęła się trudnego zadania, jakim jest przygotowanie rybnych dań tak, żeby smakowały także dzieciom. Ania zaserwowała m.in. mini taco z tuńczykiem oraz tuńczykowy omlet.

Spełniony sen Alexandra Kopacza

Alexander Kopacz to kanadyjski bobsleista polskiego pochodzenia, który na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Pjongjangu zdobył złoty medal. Kiedy zaczął trenować ten sport? Czy długo musiał czekać na powołanie do kadry narodowej? Jak nauka pomogła zdobyć mu medal olimpijski?

Niezwykły koncert charytatywny

15 marca w Warszawie odbędzie się niezwykły koncert charytatywny Wielcy Artyści Małym Pacjentom, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz modernizacji Centrum Zdrowia Dziecka. Gwiazdami wieczoru będą światowej sławy śpiewacy operowi Artur Ruciński  i Rafał Siwek. Pomysłodawcą i organizatorem koncertu jest skrzypaczka Patrycja Piekutowska. Artyści opowiedzieli w studiu „Dzień Dobry TVN” o inicjatywie.