Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Anna Starmach zdradziła swoje pomysły na tuńczyka. Tym razem jurorka programu „MasterChef Junior” podjęła się trudnego zadania, jakim jest przygotowanie rybnych dań tak, żeby smakowały także dzieciom. Ania zaserwowała m.in. kuleczki arancini z tuńczykiem i sosem pomidorowym oraz tuńczykowy omlet.

„MasterChef Junior”. Najzdolniejsi młodzi kucharze

Rusza czwarta edycja „MasterChefa Juniora”. Aż 40 utalentowanych młodych kucharzy już po raz czwarty stawi czoło wyzwaniom przygotowanym przez jurorów. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedzili jurorzy programu Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michela Morana oraz uczestnicy poprzednich sezonów - Julka Cymbaluk, Bartek Kwiecień i Natalia Paździor. Co słychać u laureatów show? Ile mieli lat, kiedy zainteresowali się gotowaniem? Co czeka widzów w czwartej edycji programu?

Prestiżowe zawody jeździeckie

Dorota Gardias wybrała się Cavaliadę - prestiżowe zawody jeździeckie, które po raz pierwszy odbywają się w Krakowie. Prezenterka przedstawiła także dzisiejszą prognozę pogody.

Muzyczne początki Darii Zawiałow

Daria Zawiałow jest piosenkarką i autorką tekstów. Niedługo na rynku pojawi się jej druga płyta zatytułowana "Helsinki". Wokalistka  opowiedziała Kindze Rusin o początkach swojej kariery i planach zawodowych na przyszłość - Bardzo długo czekałam na ten moment. By móc zobaczyć ludzi, którzy śpiewają moje piosenki. Tego nie da się opisać. Jak wychodzę na scenę, to jestem w zupełnie innym świecie. Budzi się we mnie lwica - przyznała.