Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey przywiózł do studia „Dzień Dobry TVN”, kawior produkowany na Warmii. Smakosz postanowił przygotować dania z wykorzystaniem „czarnego złota” oraz opowiedział o różnych rodzajach tego rarytasu.

Lanberry – muzyczny talent z Wyszkowa

Jest jedną z największych nadziei polskiego popu. Jej kolejne utwory stają się hitami i podbijają listy przebojów. W tym roku zdobyła aż 4 nominacje do Fryderyków. Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska pochodzi z Wyszkowa, jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. O początkach swojej kariery opowiedziała przed kamerą. - Zaczynałam tworzyć swoje piosenki, gdzieś na przełomie liceum i pierwszego roku studiów. To były już takie poważne próby i kompozycje, które były na początku akustyczne, potem weszłam z przytupem w świat muzyki elektronicznej. Po drodze wydarzył się "X Factor". Udział w programie odmienił moje życie. Zahartowało mnie to, bardzo - przyznała wokalistka. Uściłowska opowiedziała także o współpracy z Roksaną Węgiel? Jak wyglądała praca nad piosenkami dla Roksany?

Wpław z Gdyni na Hel

Tomasz Zubilewicz z dzisiejszą prognozą pogody wybrał się do Gdyni, by obserwować, jak grupa śmiałków zamierza przepłynąć wpław z Gdyni na Hel. Niestety nie udało się dokończyć wyzwania. Dlaczego?

Komedia bardzo romantyczna

"Całe szczęście" to nowa komedia romantyczna realizowana przez TVN, producenta takich hitów jak seria "Listy do M." czy "Podatek od miłości". W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Na ekranie towarzyszy im m.in. młody aktor Maks Balcerowski. Jak wspomina pracę na planie? I jak reżyserowi Tomaszowi Koneckiemu współpracowało się z młodym aktorem?