Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Piotr Wojtasik w studiu „Dzień Dobry TVN” przyjrzał się parom, które poznały się na planie filmowym. Jakie znane pary filmowe rozpoczęły swoje romanse na zdjęciach? Na planie jakiego filmu poznali się i zakochali w sobie Kasia Warnke i Piotr Stramowski? Dziennikarz porozmawiał także z Nataszą Urbańską i Januszem Józefowiczem, którzy współpracują ze sobą już 25 lat. - Początki były bardzo trudne. Teraz funkcjonujemy już bardziej jako partnerzy, w życiu i w pracy - przyznała Natasza. Na koniec dziennikarz opowiedział o chorobie hollywoodzkiej aktorki Selmy Blair, a o zmaganiach z chorobą na oczach ludzi porozmawiał z Michałem Figurskim.

Wpław z Gdyni na Hel

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Gdyni, by obserwować, jak grupa śmiałków zamierza przepłynąć wpław z Gdyni na Hel. Prezenter przedstawił także dzisiejszą prognozę pogody.

Mikołaj Rey próbuje kawioru z Polski

Smakosz kulinarny wybrał się do Rusi na Warmię, bo odwiedzić przedsiębiorstwo produkujące kawior. „Czarne złoto”, bo tak często nazywany jest kawior, to ikra jesiotra. Ryba naturalnie nie występuje już w Polsce, a dojrzałe osobniki, które mogą dać ikrę hoduje się blisko 10 lat. Rey poznał tajniki powstawania kawioru oraz dowiedział się, jak najlepiej go degustować.

Kawior w kuchni

Kawior z Warmii Mikołaj Rey przywiózł do studia „Dzień Dobry TVN”, gdzie postanowił przygotować dania z wykorzystaniem „czarnego złota”.