Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Adam Chowański pokazał kolejny etap metamorfozy pani Marii. Jaką stylizację na randkę zaproponował? – Tu mamy przykład bardzo proporcjonalnej sylwetki – wyjaśnił.

Dziewczyny w stylu retro

Określenie „styl retro” odnosi się przede wszystkim do kreacji inspirowanych trendami będącymi na topie w latach 20., 50. i 60. ubiegłego wieku. To zdecydowanie czasy najbardziej charakterystyczne w modzie. Aneta Zawadzka, Daria Goźdź i Gabriela Lisowska opowiedziały o swojej fascynacji tym okresem.

Jak podnieść swój poziom energii na wiosnę?

Na początku wiosny odczuwamy znaczny spadek energii. W jaki sposób ją podnieść w naturalny sposób? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli propagatorzy zdrowego stylu życia Karolina i Maciej Szaciłło. – Jałowiec to jest przyprawa mocno pobudzająca – wyjaśnił specjalista.

Margaret na planie filmu „Całe szczęście”

Margaret została ostatnio aktorką - w komedii "Całe szczęście" zagrała piosenkarkę. Był to dla niej filmowy debiut. Jak czuła się przed kamerą? W rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedziała o swoim udziale w filmie. Piotr Adamczyk wyjaśnił również, jak nauczył się filmowego grania na pianinie.

Na co warto wybrać się do kina w weekend?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska poleciła nowe filmy, na które warto wybrać się do kina w weekend. Opowiedziała między innymi o takich produkcjach, jak: „Witajcie w Marwen” i „Śmierć nadejdzie dziś 2”. O czym opowiada „Kiedy się pojawiłaś”? – To jest taki film o dojrzewaniu – wyjaśniła.