Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Każdy chyba się zgodzi, że wśród rodzeństwa możliwa jest jednoczesna miłość i nienawiść. To w takiej relacji głośne kłótnie o najbardziej błahe sprawy, by chwilę później wspólnie usiąść do planszówki są codziennością. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gośćmi byli Gaja i Janek Kuroń oraz Antek Smykiewicz i psycholog Aleksandra Piotrowska, którzy opowiedzieli o tym, jak wspominają swoje dzieciństwo i wychowywanie się ze swoimi braćmi i siostrami.

Morsowanie z Joanną Moro

Mateusz Hładki postanowił odwiedzić Joannę Moro, która od kilku dni jest hejtowana w mediach społecznościowych, za morsowanie w zaawansowanej ciąży. Jak aktorka odebrała wszystkie nieprzychylne komentarze? A skąd wziął się pomysł na kąpiele w zimnej wodzie? Czy taka aktywność może zagrażać życiu dziecka?

Naleśniki idealne

W kuchni programu Piotr Kucharski zdradził sekrety idealnych naleśników. Jaki farsze zaproponował kucharz?

Biznesowe Oskary, czyli Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Polska Rada Biznesu jest organizacją zrzeszającą właścicieli i kluczowych menadżerów największych polskich przedsiębiorstw. W tym roku odbędzie się dziewiąta gala wręczenia Biznesowych Oskarów w trzech kategoriach. W studiu programu prezes Polskiej Rady Biznesu Wojciech Kostrzewa wyjaśnił, w jaki sposób wybierani są laureaci do tej prestiżowej nagrody.