Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Ewa Zakrzewska doradziła w "Dzień Dobry TVN", jakie kreacje weselne będą odpowiednie dla kobiet plus size. – Jesteśmy wewnętrznie księżniczkami Disneya – powiedziała stylistka. Jakie stylizacje przygotowała?

Odpicowane mieszkanie – inspiracje rodem z USA

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Katarzynę i Przemysława Stefaniak oraz ich dzieci. Dom urządzony jest w stylu amerykańskiego miasta Hamptons. – Nie lubię się nudzić, nie lubię mieć cały czas tak samo – zdradziła właścicielka domu. – Zdarzało się tak, że przyjeżdżałem z pracy i meble były w innym miejscu – powiedział właściciel domu. Jak wygląda łazienka, a jak sypialnia?

Jak ozdabiać ściany obrazami?

Ewa Mierzejewska doradziła, jak ozdabiać ściany obrazami. – Obraz jest uzupełnieniem, dopełnieniem, jest czymś koniecznym – zaznaczyła ekspertka od urządzania wnętrz. Czy się kierować podczas wyboru obrazów i co jest modne?

Rewolucyjna Dama z Gronostajem

Obraz Leonarda da Vinci „Dama z Gronostajem” znajduje się w Muzeum Narodowym w Krakowie. Łukasz Radwan postanowił dowiedzieć, się dlaczego obraz, który namalował Włoch, stał się naszą dumą narodową. Kim jest kobieta z obrazu? Wyjaśniła to Paulina Chełmecka, pracownik Muzeum Narodowego w Krakowie. Jakie tajemnice skrywa ten obraz?

Francuskie zawijańce

Daria Ładocha przygotowywała w kuchni programu francuskie zawijańce. Jaki jest przepis na paszteciki z ciasta francuskiego? Blogerka kulinarna zdradziła też, jak zrobić śródziemnomorski warkocz z pesto.