Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Chrapanie potrafi skutecznie utrudnić życie, szczególnie gdy swą mocą przypomina młot pneumatyczny. Czasem dźwięk potrafi dochodzić do 70 decybeli i wtedy może mieć silny wpływ na związki i relacje małżeńskie. Bo jak tu funkcjonować następnego dnia w pracy, gdy mąż chrapał całą noc?

Jak pozbyć się chrapania?

Chrapanie to efekt akustyczny, który pojawia się w czasie snu. Należy jednak pamiętać, że to także objaw chorobowy. Bardzo intensywne chrapanie może doprowadzić do poważnego problemu, jakim jest bezdech senny. O tym, w jaki sposób można zredukować chrapanie, opowiedział w "Dzień Dobry TVN" laryngolog dr n. med. Michał Michalik.

Powiedział mi Bartek, że dziś tłusty czwartek...

Dziś tłusty czwartek i wszyscy bezgrzesznie zajadamy się pączkami, a do tego Bartek Jędrzejak ogłosił dzisiejszy dzień "dniem bez liczenia kalorii". Bo i jak tu liczyć te kalorie, gdy Beata Kartowicz piecze w Poznaniu przepyszne pączki? A jaka czeka nas dziś pogoda?

Francuskie zawijańce

Dziś w kuchni "Dzień Dobry TVN" Daria Ładocha postanowiła przekornie nie smażyć pączków i faworków. Ekspertka kulinarna wzięła tym razem na warsztat ciasto drożdżowe i przygotowała cynamonowe różyczki.