Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Marta Kwiecień-Bobrek to pracująca mama pięciorga dzieci, Anna Miszta to pracująca mama czworga dzieci. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziały, jak wygląda ich codzienność. – Mama piątki dzieci to są tak naprawdę dwa etaty, ojciec jeden pełen etat i jeszcze całodobowo pracuje u nas w domu tylko pralka i zmywarka – powiedziała Kwiecień-Bobrek. Na czym polega świadczenie „Mama 4 Plus”?

Jak mamy wspierają się na rynku pracy?

Powrót do pracy mam nie zawsze jest łatwy. Jak łączyć sferę zawodową z życiem rodzinnym? Rozmawiały o tym Irmina Chrobak, współzałożycielka co-workingu dla mam oraz Ewa Moskalik-Pieper, redaktorka portalu dla mam szukających pracy. Czy pracodawcy wychodzą naprzeciw mamom, które wracają do pracy?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie. Jakie temperatury będą dzisiaj w Polsce?

Jak dobrać odpowiedni korektor?

Marta Gąska zdradziła tajniki nakładania korektora na twarz. Jakich błędów nie popełniać? Makijażystka wyjaśniła też, jak dobrać odpowiedni korektor. – Wybieramy lekkie formuły – powiedziała.