Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Dzisiaj rusza czwarta edycja popularnego programu "Agent-Gwiazdy". W studiu „Dzień Dobry TVN” uczestnicy nowego sezonu opowiedzieli, czego możemy się spodziewać. – Nie było lekko – z uśmiechem na ustach podsumował Aleksander Doba, który nieszczęśliwie uszkodził bark na planie. Jak inni wspominają czas spędzony na Wyspach Kanaryjskich?

Duńskie śniadanie według Lary Gessler

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler przygotowała śniadanie prosto z Danii. Wytrawne naleśniki zapiekane z serem czy korzenne śledzie z curry na ziemniakach? Jakie pomysły podsunęła restauratorka?

Jak Karolina Pisarek znosi związek na odległość?

Związki na odległość do łatwych nie należą. Karolina Pisarek i jej chłopak Kenji Matsunaga po raz kolejny wspólnie odwiedzili Polskę. W rozmowie z Gabi Drzewiecką opowiedzieli, jak dbać o relację, kiedy dzielą nas tysiące kilometrów. Jak im się układa i co planują w przyszłości?

Kto decyduje o wyglądzie modelki?

Wielu młodych ludzi marzy o tym, by pojawić się na światowych wybiegach. Ale droga do modelingu nie jest wcale łatwa i wymaga wielu wyrzeczeń. – Podpisując kontrakt z agencją modelka zaświadcza to, że nie będzie ścinać włosów bez zgody agencji – wyjaśnił Marko Gryva, booker w agencji modelek. Kiedy zmiana fryzury jest możliwa i kto odpowiada za zmianę wizerunku?