Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Lara Gessler wybrała się do jednej z warszawskich restauracji, by posmakować duńskich śniadań. Jakie dania wybrała? Właściciele lokalu opowiedzieli o kulinarnych tradycjach Danii. - W Skandynawii jest właśnie to fajne, że to faceci głównie gotują – wyjaśniła Urszula Eriksen. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler zaprezentowała również swoje wersje typowych skandynawskich śniadań.

Dlaczego polscy 10-latkowie mają tak fatalną kondycję?

Według ogólnopolskiego badania zrealizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie dzisiejsi dziesięciolatkowie są znacznie mniej sprawni od swoich rówieśników z 1979 roku. Co jest tego przyczyną? Jak przekonać dzieci do ćwiczeń? W „Dzień Dobry TVN” pediatra Aneta Górska-Kot opowiedziała o tym zjawisku. Co grozi dzieciom, jeśli nie poświęcą więcej czasu na ruch?

Samoobrona dla dzieci. Na czym polega?

Samoobrona jest systemem działań defensywnych, dzięki którym w sytuacji zagrożenia można skutecznie się obronić. Kładzie równocześnie nacisk na uniknięcie kontaktu fizycznego. Sztuki samoobrony warto uczyć dzieci od małego. Oleksandr Gorbatiuk wraz ze swoim synem prowadzi zajęcia z samoobrony dla najmłodszych. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej koncepcji i pasji.

Przegląd prasy Anny Dziewit-Meller

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Dziewit-Meller zaprezentowała najnowsze wiadomości z polskich gazet. Opowiedziała między innymi o urlopie dla ojców w Polsce i powodach liberalizacji poglądów kobiet.