Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Diana Kautz wybrała się do Pszczyny, gdzie spotkała się z małym żubrem, odrzuconym przez matkę i stado, opiekują się pracownicy zagrody oraz owca Kropeczka. Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody na dzisiejszy dzień.

Polscy turyści objęci kwarantanną na Teneryfie

Kolejne przypadki zachorowania na koronawirusa odnotowano na Teneryfie. Kwarantanną objętych zostało już ponad tysiąc osób, w tym turyści z Polski. Z reporterką „Dzień Dobry TVN” Katarzyną Chętnik, znajdującą się na wyspie, rozmawiała Bianca Zalewska. Czy panuje tam panika? W studiu programu ekspert rynku turystycznego Maciej Nykiel wyjaśnił, czy wirus wpłynie na plany wakacyjne i ograniczy wybór destynacji zagranicznych.

Urodziny Edyty Herbuś

Mateusz Hładki odwiedził Edytę Herbuś w jej urodziny. Jak aktorka obchodzi ten wyjątkowy dzień? Zdradziła również, jakie ma plany związane z swoją karierą w teatrze.

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o najnowszych plotkach z show-biznesu. Media donoszą, że w ostatnich dniach Małgorzata Kożuchowska miała stłuczkę. Czy z jej winy? Wczoraj w internecie pojawiło się szokujące wyznanie o traumatycznych przeżyciach wokalistki Duffy, o której od kilku lat w świecie gwiazd było cicho.

Czy rodzinne darowizny są opodatkowane?

Wiele osób uważa, że darowizna w najbliższej rodzinie jest zwolniona z podatku. Czy jest to prawdą? W jaki czasie jesteśmy zobowiązani, by zgłosić darowiznę do Urzędu Skarbowego. Eliza Kuna wyjaśniła, od jakiej kwoty zapłacimy podatek. W jakiej sytuacji można odwołać darowiznę?