Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Maja Dąbska w ubiegłym roku zachorowała na łysienie plackowate, przez które wypadły jej włosy. Dziewczynka poprosiła o pomoc internautki. Na jej apel odpowiedziało kilkadziesiąt kobiet i dzięki ich dobroczynności otrzymała nową perukę. O tej akcji opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Jak czuje się z nową fryzurą?

Iga Sarzyńska – toruńska mistrzyni cukiernictwa

Iga Sarzyńska to mistrzyni cukiernictwa, autorka książki o dekorowaniu wypieków ''Moje cztery pory roku'' oraz założycielka i projektantka w Pracowni Artystycznej Sarzyński w Kazimierzu Dolnym. Dlaczego zajęła się cukiernictwem? Swoją pracownię w Toruniu pokazała Piotrowi Wojtasikowi.

Jan Kuroń i jego sposoby na aromatyczne mięso

Marynata jest sekretem każdego aromatycznego, rozpływającego się w ustach mięsa. O tym jak je przygotować opowiedział w kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan Kuroń. Pokazał między innymi, jak przygotować szynkę w miodowej marynacie.

„Kontrola” – polski serial internetowy, który zrobił furorę

"Kontrola" to polski serial, który został opublikowany w internecie. Opowiada on o miłości dwóch dziewczyn. Powstało siedem odcinków, które obejrzano 27 milionów razy. O fabule produkcji i pracy na planie opowiedziały: aktorki Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska oraz reżyser Natasza Parzymies.