Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Prawidłowa wentylacja domu ma wpływ na samopoczucie mieszkańców, dlatego stosując skuteczny system wentylacji, można zadbać o swoje zdrowie. Eksperci w sprawach wentylacji opowiedzieli o tajnikach dbania o jakość powietrza w miejscach pracy. Alergolog dr Piotr Dąbrowiecki wyjaśnił również, jakie są skutki niedostatecznego dbania o czystość wentylacji.  - Alergen pleśni jest bardzo silnym alergenem – zdradził.

Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny o nowym sezonie „Diagnozy”

Czwarty sezon serialu „Diagnoza” pojawi się na antenie w ramach wiosennej ramówki. Czym zaskoczy widzów? Z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym o najnowszej serii rozmawiała Kinga Burzyńska. - Jest bardzo gęsty ten pierwszy odcinek – wyjaśniła aktorka.

Anita Werner – królowa wśród prezenterów informacji

W tym roku Anita Werner została wyróżniona Złotą Telekamerą „Teletygodnia”. Nagroda ta wręczana jest pod koniec gali. Aby ją otrzymać, nominowany musi trzykrotnie wygrać plebiscyt „Tele Tygodnia” i trzykrotnie zdobyć największą liczbę głosów w swojej kategorii. W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka opowiedziała o telewizyjnej karierze i nagrodzie. - To jest dowód na to zaufanie, które mam od widzów – wyjaśniła.