Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Luksusowy rejs, członkostwo w klubie przyjaciół marihuany, a nawet przepychacza do toalet. To tylko niektóre z podarunków, które dostają nominowani do Oscarów. – W tym roku około 100 tysięcy dolarów była warta torba, którą dostali nominowani do najważniejszych nagród – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, blogerka. Jak te upominki trafiają do gwiazd?

Sto kilogramów mniej

Fit Dzik, czyli Tomasz Łomnicki opowiedział o tym, jak schudł ponad sto kilogramów. Jak wyglądało jego życie z nadwagą? W zrzuceniu zbędnych kilogramów wspierała go żona Magdalena Łominicka oraz córki Sara i Laura. – Były krew, pot i łzy – zdradził. – Najbardziej jestem zadowolony z tego, że jestem nowym człowiekiem – dodał. Jakie jest jego marzenie?

Tomek ważył 200kg, dziś jest Fit Dzikiem

W studiu programu Tomasz Łomnicki i jego żona Magdalena Łominicka powiedzieli o szczegółach przemiany Łomnickiego. – Cały czas pojawia się nowy cel i do niego dążę – zaznaczył. Dlaczego trudno było go przekonać do zmiany nawyków żywieniowych?

Artur Andrus jako pan z kiosku z gazetami

Andrzej Sołtysik odwiedził pewien wyjątkowy kiosk na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Był tam Artur Andrus, który opowiedział o tym, co znalazło się na pierwszych stronach gazet.