Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

– Dinozaury zaczęły rządzić popkulturą od momentu, kiedy je odkryto, czyli to jest połowa XIX wieku, kiedy po raz pierwszy opisano „straszne jaszczury” – powiedział dziennikarz filmowy Łukasz Muszyński, który z dr. Tomaszem Sulejem z Instytutu Paleobiologii PAN rozmawiał o tym, dlaczego wszyscy kochają dinozaury?

Co dziś w pogodzie?

Diana Kautz przedstawiła prognozę pogody. Czy przyroda już budzi się do życia na wiosnę?

Gwiazdy na konferencji ramówkowej TVN

Za nami prezentacja wiosennej ramówki. Jakie nowości i niespodzianki czekają widzów TVN? Jak Magda Gessler reaguje, kiedy jest nazywana królową TVN-u?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowa para DDTVN

Podczas wiosennej ramówki TVN zaprezentowano nową parę prowadzących program „Dzień Dobry TVN”: Damiana Michałowskiego i Paulinę Krupińską. Jak to się stało, że dołączyli do zespołu?

Małgorzata Rozenek-Majdan o imieniu dla synka

Jakie imię Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali do swojego dziecka? Jak wyglądają ich obecne przygotowania? Czy mają już gotowy pokoik? – Naprawdę to jest taki bardzo szczęśliwy czas dla naszej rodziny, bo się tak cieszymy na przyjście tego małego i zastanawiamy, jak będzie – powiedziała.

Małgorzata Kożuchowska o feriach z synem

Jak ferie z synem wspomina Małgorzata Kożuchowska? – Jestem mega dumna, ponieważ mój syn właśnie w te ferie nauczył się jeździć na nartach i zjeżdża już sam – powiedziała aktorka. – Myślę, że już lada moment razem będziemy stali na stoku i będziemy szusować – dodała.

Karolina Pisarek o rozstaniu i nowej miłości

Karolina Pisarek tuż po nagraniach do programu „Ameryka Express” rozstała się ze swoim chłopakiem Danielem. Jednak nie musiała długo czekać na miłość, bo od niedawna jest w związku z Jaime Camarą. – Jestem mega szczęśliwa – wyznała.

Nietypowi mieszkańcy Rybnika

– Skąd się wzięły nutrie? Tego nie wie chyba nikt – powiedziała rzecznik prasowy Rybnika Agnieszka Skupień. – Jako miasto nie robiliśmy jakiegoś szczególnego śledztwa – dodała. Jak rybniczanie zareagowali na nowych mieszkańców?

Dlaczego nie mogę zasnąć?

Coraz więcej Polaków uskarża się na problemy ze snem. Skąd biorą te trudności? Jak dobrze przygotować się do snu? Czy tabletki nasenne mogą pomóc? Kiedy należy udać się do specjalisty? O tym opowiedział psychiatra i specjalista od zaburzeń snu dr Michał Skalski.