Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Już po raz dwudziesty drugi rozdano Telekamery - nagrody będące dowodem sympatii widzów. Gospodarzami uroczystości wręczenia nagród byli: Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Kto otrzymał je w tym roku? Na gali z gwiazdami rozmawiała dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska. – Dla nas dziennikarzy informacyjnych jest to nagroda szczególnie ważna – wyjaśniła Anita Werner.

Dorota Szelągowska i tajemnica jej sukcesu

Dziennikarka Dorota Szelągowska otrzymała w tym roku Telekamerę „Teletygodnia” w kategorii osobowość telewizyjna. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? – Trzeba mieć szacunek do swoich widzów – wyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Martyna Wojciechowska o tym, co ją napędza do działania

Martyna Wojciechowska została w tym roku laureatką Złotej Telekamery „Teletygodnia”. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o swoich wieczorowych kreacjach i telewizyjnej karierze. Co napędza ją do działania?

Jak Mikołaj Roznerski patrzy na swój sukces?

Zwycięzcą tegorocznej Telekamery w kategorii aktor został Mikołaj Roznerski. Jak patrzy na swój sukces? W „Dzień Dobry TVN” aktor opowiedział o swojej karierze i sympatii fanów. – To ogromny zaszczyt dla mnie – wyjaśnił.

Kamil Nożyński o sukcesie serialu, który zmienił jego życie

Kamil Nożyński zadebiutował w serialu "Ślepnąc od świateł". Jak zmieniło się jego życie od tego momentu? Czy radzi sobie z popularnością? Z aktorem rozmawiała reporterka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska. – Jakiego zamieszania to narobiło, to się nie spodziewałem, że tak będzie – wyjaśnił.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem już 12 lat, a niedawno odnowili swoje śluby. Jak wyglądają ich relacje i w jaki sposób się wzajemnie wspierają? – Jeżeli się daje coś dobrego, to to chyba wraca – wyjaśniła aktorka.