Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Maja Dąbska choruje na łysienie plackowate. Kiedy choroba się objawiła? O tym wraz z rodzicami opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Jej wielką pasją jest taniec. W jaki sposób koleżanki z grupy tanecznej wsparły Maję? Kulisy akcji przekazania włosów zdradziły dziewczynki w nią zaangażowanie. W studiu programu o tej chorobie opowiedziały: cierpiąca na łysienie plackowate Aleksandra Romańska i trycholog Magdalena Szymczak.

Piotr Kucharski i sekrety idealnych naleśników

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował naleśniki crepes Suzette. Co wchodzi w skład dania? Jak je przygotować? Na stole pojawiły się również zapiekane naleśniki z jabłkami i imbirem.

Fran Bailey o cudownej mocy roślin

Z roślinami łączy nas pierwotna więź. Pomagają nam zaspokajać podstawowe potrzeby - od powietrza, którym oddychamy, przez schronienie, ciepło, leki, po pokarm, który spożywamy. O cudownej mocy roślin w rozmowie z Anną Senkarą opowiedziała wyjątkowa florystka Fran Bailey. O czym pisze w swojej książce?

Rośliny doniczkowe bezpieczne dla zwierząt

Koty często bawią się roślinami domowymi, a psom zdarza się nawet je zjadać. Jakie rośliny są bezpieczne dla zwierząt? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział ogrodnik Łukasz Skop.