Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Po ciepłej zimie nadchodzi upalna wiosna? – To jest prawdopodobne - powiedział synoptyk Mateusz Barczyk. Jaki będzie marzec? – Ma być zdecydowanie cieplejszy od norm, ale w tej bardzo ciepłej zimie będziemy mieć incydenty chłodu – zaznaczył.

Dancing Międzypokoleniowy

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” odbył się Dancing Międzypokoleniowy.

Kobieca twarz skoków narciarskich

- Czuję w powietrzu coś jak motylki, to taki napływ adrenaliny i szczęścia w jednym – powiedziała Kinga Rajda, reprezentantka Polski w skokach narciarskich. Trener reprezentacji Polski kobiet w skokach narciarskich Łukasz Kruszek opowiedział o predyspozycjach do uprawiania skoków narciarskich.

Śledzie na „Śledzik”

W kuchni programu zwycięzca „MasterChefa” Grzegorz Zawierucha zdradził przepisy na śledzie. Jak zrobić śledzie w płatkach owsianych?

Polscy dziennikarze ratują rodzinę z Syrii

Dziennikarze Karolina Baca-Pogorzelska oraz Piotr Czaban opowiedzieli o pomocy dla jednej z syryjskich rodzin, która próbuje dostać się do Polski. – Są teraz przy granicy syryjsko-tureckiej po tym jak musieli opuścić Aleppo, po tym jak córka zginęła w bombardowaniach – powiedziała Baca-Pogorzelska. – Syria została zniszczona w znacznie większym stopniu niż Polska w czasie II wojny światowej – dodał Czaban. – Mieszkańcy są bombardowani pociskami zabronionymi, broń chemiczna też była używana – zaznaczył dziennikarz.