Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

– Mam 84 lata, a sześćdziesiąt kilka lat temu straciłam całkowicie wzrok – powiedziała Helena Urbaniak. – Ten okres, który teraz przeżywam, to jest taki mój najlepszy okres w życiu, taki najbardziej rozsłoneczniony, i  jest mi naprawdę dobrze – dodała.

Świat według osoby niewidomej

Jak wygląda świat osoby niewidomej? Jakie urządzenia i aplikacje ułatwiają poruszanie się w przestrzeni i funkcjonowanie w świecie? Jakie błędy popełniają osoby widzące, kiedy chcą pomóc osobom niewidomym? O tym opowiedział Sebastian Grzywacz, przewodnik i szkoleniowiec.

Śledzie na „Śledzik”

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotowywał różne dania ze śledzi. Jak zrobić tatar ze śledzia z awokado i śledzie w sosie salsa?

Historie z życia instruktora nauki jazdy

Z jakimi sytuacjami najczęściej spotykają się instruktorzy nauki jazdy? O swoich przygodach w pracy opowiedzieli: Tomasz Kulik, Marcin Sygocki, Łukasz Rogala i Tomasz Staniszewski.

Polak zwiedzi Afrykę… ciężarówką

Gościem „Dzień Dobry TVN” był Dawid Andres, który prowadzi program „Ciężarówką przez…”. Podróżnik odwiedził już Amerykę i Azję, a teraz nadszedł czas na Afrykę. Skąd narodził się w nim pomysł zwiedzania świata ciężarówką?

Dancing Międzypokoleniowy

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” odbył się ostatkowy Dancing Międzypokoleniowy. Jak należy ubrać się na ostatnią imprezę karnawału?