Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Cukier jest nam potrzebny - stanowi paliwo dla mózgu. Niestety ma też ciemną stronę. Spożywany zbyt często i zbyt dużych ilościach może doprowadzić nie tylko do otyłości i cukrzycy, ale także indukować chorobę nowotworową. Ile cukru znajduje się w napojach? Postanowiła to sprawdzić blogerka naukowa Aleksandra Stanisławska. Jaki eksperyment przygotowała? - Człowiek ma poczucie, że jak sobie pije od czasu do czasu taki napój, to nic się nie dzieje – wyjaśniła.

Kinga Rusin o kulisach tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów

W nocy naszego czasu odbyła się gala Oscarowa 2019. Film Pawła Pawlikowskiego nie otrzymał nagrody w żadnej z trzech kategorii, w których był nominowany. Nagrody te przypadły "Romie" i reżyserowi filmu Alfonso Cuarónowi. Kinga Rusin prosto z czerwonego dywanu opowiedziała o kulisach tegorocznej ceremonii rozdania nagród. - Paweł Pawlikowski mówił, że raczej spokojnie przychodzi tu na galę, bo ma takie przeczucie, że nie dostanie Oscara - wyjaśniła.

Co się działo na rozdaniu Oscarów?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o obecności polskich gwiazd na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Oscarów. Jakimi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych podzielił się Borys Szyc? – On wchodził na czerwony dywan tuż po Lady Gadze – wyjaśniła.

Joanna Kulig o wrażeniach po rozdaniu Oscarów

Jak Joanna Kulig czuje się po ceremonii rozdania Oscarów? W rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o swojej karierze w Los Angeles i planach na przyszłość. - Na razie się skupiam na macierzyństwie i cieszę się tym, co tutaj się dzieje – wyjaśniła.  Jak bawiła się na gali? – Było przyjemnie i wzruszająco – podsumowała aktorka.

Paweł Pawlikowski o tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów

Paweł Pawlikowski w rozmowie z dziennikarzami podsumował rozdanie tegorocznych Oscarów. Jak się czuje? – Teraz już jest koniec, pustka, zamęt w głowie, wakacje i trzeba się znowu zakochać w kinie, bo po tym wszystkim można się odkochać – podsumował.

Kto olśnił kreacją na rozdaniu Oscarów?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o tegorocznych kreacjach gwiazd na rozdaniu Oscarów. Jak wyglądał Paweł Pawlikowski i jego partnerka Małgorzata Bela? – Jason Momoa i Lisa Bonet oboje w kreacjach Karla Lagerfelda, jego ostatnich kreacjach dla Chanel – wyjaśniła.