Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Trwają prace nad drugim sezonem popularnego 11 lat temu serialu "Odwróceni". Już wiosną widzowie będą mogli go oglądać w telewizorach. W studiu „Dzień Dobry TVN” aktorki grające główne role, Joanna Balasz i Eliza Recymbel, opowiedziały o pracy na planie serialu.

Joszko Broda – człowiek z lasu

Joszko Broda jest znanym w świecie multiinstrumentalistą i kompozytorem, który od dziecka pasjonował się muzyką. Wraz ze swoimi dziećmi tworzą zespół „Dzieci z Brodą”. Artysta wychował się w Beskidzie Śląskim. Jak wspomina swoją młodość? – Ja wyrosłem w świecie analogowym – wyznał muzyk.

Dorota Gardias i pogoda ze stoku w Czarnej Górze

Przy okazji swojego pobytu w Czarnej Górze Dorota Gardias rozmawiała z Mateuszem, który obsługuje ratraka na stoku narciarskim. Czy robi to z pasji? A co w pogodzie?

Tuńczykowa kuchnia Ani Starmach

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Ania Starmach pokazała sposoby na wykorzystanie tuńczyka w puszce. Jaki przepis na sałatkę zaprezentowała?

Paweł Pawlikowski o Oscarach i swojej przyjaźni z Alfonso Cuarónem

Cała Polska żyje tegorocznymi Oscarami. Czy "Zimna wojna" dostanie Oscara? Wszyscy mają nadzieję, że tak, choć sam Paweł Pawlikowski w to nie wierzy. Dlaczego? W rozmowie z Kingą Rusin reżyser opowiedział o nagrodach i swojej przyjaźni z Alfonso Cuarónem, którego film "Roma" konkuruje z "Zimną wojną". - Byłem u niego na planie, pamiętam, jak on to robił - wyjaśnił.

Matusz Ziółko o planach na przyszłość i nowej płycie

Mateusz Ziółko odpowiedział na pytania od swoich fanów. Zdradził co jest miłością jego życia i spędza czas z rodziną. Jaka muzyka w młodości była jego ulubioną?