Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

W Krakowie można wynająć 2,5-metrowy apartament. Mikro mieszkanie było kiedyś pokojem dla służby. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, jak wygląda najmniejszy pokoik do wynajęcia w Polsce. Czy wygodnie jest mieszkać w tak niewielkim pomieszczeniu?

Jaki metraż wystarcza nam do życia?

Polacy coraz częściej kupują małe mieszkania. Jak zaaranżować taką przestrzeń? Mała przestrzeń wymaga od nas pozbycia się większości rzeczy. W „Dzień Dobry TVN” architekt Natalia Nguyen opowiedziała, ile metrów potrzebują do życia Polacy.

Pogoda na dziś

Dorota Gardias rozmawiała z Elżbietą Szumską, która jest właścicielką kopalni złota na Dolnym Śląsku. Kobieta wyjaśniła, czym jest „Turystyczna Trzynastka”. Pogodynka przedstawiła również prognozę pogody na najbliższe dni.

Borys Szyc o tegorocznych Oscarach i swojej karierze

Borys Szyc wybrał się do Los Angeles na ceremonię rozdania tegorocznych Oscarów. W rozmowie z Kingą Rusin opowiedział o szansach Polaków na zdobycie statuetek. Jak czuje się będąc częścią filmu nominowanego do tej słynnej nagrody? - Ja nawet nie śmiałem marzyć o tym - wyznał.

Dania z tuńczykiem według przepisu Ani Starmach

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Ania Starmach przygotowała dania, w których głównym składnikiem był tuńczyk. Jak przygotować szybką tuńczykową potrawkę z papryką?