Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Klient naciągacz – jak się przed nim zabezpieczyć?

Zdarzają się klienci, którzy czasami próbują wymigać się od zapłacenia pełnej kwoty usługi lub produktu z powodu swojego kaprysu. Takie prośby argumentują tym, że nie spełniono ich oczekiwań. Jak chronić się przed klientem naciągaczem? Fryzjerka i stylistka Żaneta Pawlak oraz adwokat Eliza Kuna opowiedziały o tego typu sytuacjach. W jakim przypadku możemy składać reklamacje?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Dziennikarz Andrzej Stankiewicz opowiedział o najważniejszych krajowych newsach. Wyjaśnił między innymi, jak doszło do tragedii w escape roomie w Koszalinie. – Strażacy specjalistycznym sprzętem 15 minut rozwalali wejście do tego pomieszczenia – podsumował.

Jaka sól jest najzdrowsza?

Kamienna, warzona, himalajska, hawajska – rodzajów soli jest wiele. Która jest najlepsza dla naszego zdrowia? W studiu „Dzień Dobry TVN” o właściwościach poszczególnych rodzajów soli opowiedziała dietetyk Urszula Somow. – Nie należy przekraczać tych 5 gramów soli dziennie – wyjaśniła.

Rozkwit cukierni artystycznych w Polsce

W Polsce z roku na rok pojawia się coraz więcej cukierni artystycznych specjalizujących się w tworzeniu pięknych i bogato zdobionych tortów. Jak działają takie miejsca? Właściciele cukierni artystycznych opowiedzieli o kulisach tworzenia profesjonalnych tortów. - Zdarzają się zamówienia , które sięgają kwot 800 złotych, bardzo bogato zdobione – wyjaśnił Marcin Wójcik. Jakie cukiernicze trendy będą obowiązywały w tym roku?