Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budził wiele emocji. Specjaliści, na podstawie cech charakteru, dopasowują do siebie kandydatów. W 3. edycji programu jedyną parą, która wzięła ślub byli Anita i Adrian. Okazało się, że dopasowanie było idealne ponieważ małżeństwo z rocznym stażem nadal jest razem. Co więcej, spodziewają się dziecka. W studiu „Dzień Dobry TVN” przyszli rodzice podsumowali, co jeszcze zmieniło się u nich od zakończenia programu.

Pączki Andrzeja Polana

Andrzej Polan zaprezentował przepisy na idealne pączki. Kucharz podpowiedział, czy można zastąpić smalec i jak przygotować pyszne nadzienie. Jak w prosty sposób udekorować te tradycyjne polskie słodkości?

Pogoda na dziś

Pogodynka Dorota Gardias przedstawiła prognozę pogody dla Polski. W którym regionie będzie najzimniej?

Renata Dancewicz – piękna i dojrzała

Renata Dancewicz to aktora znana z wielu świetnych filmów. Występuje również na scenie teatralnej oraz w serialach. Do szkoły teatralnej nie dostała się jednak od razu – przez rok studiowała prawo. Jak rozwijała się jej kariera? W programie artystka opowiedziała, jak wspomina swoje studenckie lata.

Czy dziś 50-tka to dawna 30-tka?

W dzisiejszych czasach życie po pięćdziesiątce nie oznacza nudy i rutyny. Wiele kobiet w tym wieku zna swoje potrzeby i cieszy się z każdego nadchodzącego dnia. W programie Katarzyna Żak i Marlena Pańkowska opowiedziały, jak radzą sobie ze zmianami wraz z upływem lat. – Wszystko tak naprawdę jest w naszej głowie – podsumowała aktorka.