Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Wyczekiwany przez łasuchów Tłusty Czwartek zbliża się wielkimi krokami. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan zaprezentował przepisy na pyszne pączki. Co powinniśmy wybrać do smażenia – smalec czy olej roślinny? Jaka powinna być temperatura dodawanego mleka, by słodkości wyszły idealne?

Fotograf wielkich kotów

Alexander Braczkowski od kiedy wyjechał z Polski w wieku pięciu lat, mieszkał w wielu krajach. Młody biolog pisze doktorat na temat lampartów w Australii. Niedawno w Ugandzie nakręcił niezwykły film o lwach żyjących na drzewach. Co pasjonuje go w dzikich kotach?

Czas wilczych zalotów

Marcin Kostrzyński przez wiele lat był myśliwym, jednak pewnego dnia zdecydował, że na zawsze pożegna się z bronią myśliwską. W studio „Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym, jak udaje mu się zrobić niesamowite zdjęcia i nagrać wideo z wilkami w roli głównej.

Królowa psich zaprzęgów

Dorota Gardias spotkała się na stoku narciarskim z Agnieszką Jarecką, która jest mistrzynią świata w skijoringu. Na czym polega ta dyscyplina sportowa i jak wygląda jej trening? Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody na najbliższe dni.

Niezwykły gest papieża

Marek Lisiński jest prezesem Fundacji „Nie lękajcie się” i od lat walczy o to, by na światło dzienne wychodziły sprawy pedofilii w polskim Kościele. Niedawno spotkał się z głową Kościoła, by porozmawiać o tym zjawisku. Podczas powitania papież Franciszek wykonał niezwykły gest i ucałował dłonie pana Marka. W programie „Dzień Dobry TVN” Ekke Overbeek, który jest autorem książki poruszającej ten trudny temat, opowiedział co sądzi o tym zdarzeniu.