Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Kasia Sobczyk była świetną wokalistką, autorką takich przebojów, jak „O mnie się nie martw”, czy „Biedroneczki są w kropeczki”. Skąd pochodziła artystka i jak wspominają ją fani i przyjaciele?

55-lecie Czerwonych Gitar

Zespół Czerwone Gitary słynie z największych polskich hitów muzycznych, a w tym roku muzycy obchodzą swoje 55-lecie. Jak wspominają te wszystkie lata kariery? Czy pandemia pokrzyżowała im plany koncertów jubileuszowych?

Dzisiaj Trzech Króli

Dziś obchodzimy Święto Trzech Króli i z tej okazji Bartek Jędrzejak wybrał się do Dziemian, gdzie od wielu lat, przez mieszkańców, stawiana jest żywa szopka i organizowany jest orszak. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Wsparcie dla restauratorów i potrzebujących

Pandemia i lockdown odbiły się mocno na branży HoReCa. Wiele restauracji musiało zakończyć swoją działalność. W studiu „Dzień Doby TVN” Jakub Wesołowski opowiedział o akcji charytatywnej, dzięki której za zebraną kwotę, udało się kupić kilkadziesiąt tysięcy posiłków dla potrzebujących, jednocześnie wspierając polskich restauratorów.

Odświętny obiad na Trzech Króli

W kuchni programu Szymon Czerwniński zdradził kilka przepisów na pyszny, odświętny obiad. Jak przygotować Galette des Rois, czyli francuskie ciasto królów.

Czerwone Gitary w piosence „Tak bardzo”

Na dzisiejszej scenie „Dzień Dobry TVN” zespół Czerwone Gitary wykonał utwór „Tak bardzo”.