Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Adam Chowański przeprowadził metamorfozę pani Małgorzaty. Stylista zaskoczył ciekawym połączeniem kolorów i materiałów. Specjalista pokazał, jak prostym sposobem zmienić charakter całej stylizacji. Czy uczestniczka była zadowolona?

Jak poprawnie segregować śmieci?

Mimo, że segregacja śmieci od dłuższego czasu jest promowana, w dalszym ciągu nie każdy stosuje się do podstawowych zasad. W jaki sposób poprawnie korzystać z pojemników do segregacji odpadów? Zastępca prezydenta m. st. Warszawy Michał Olszewski wymienił, jakie reguły należy przestrzegać.

Pogoda na dziś

Ze słonecznej Warszawy Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni.

Czym są siatki centylowe i jak je odczytywać?

Rodzice często zadają sobie pytanie, czy ich dziecko rośnie prawidłowo. Rozwój dziecka zależy od wielu czynników i jego wahania nie zawsze powinny wzbudzać niepokój. Siatki centylowe pokazują, jak dziecko rozwija się na tle rówieśników. W programie „Dzień Dobry TVN” pediatra Grażyna Jędrzejczyk wyjaśniła, jak prawidłowo je odczytywać.

Patrycja Krzymińska wyróżniona „Pozytywką”

Ponad 15 milionów złotych trafiło do "ostatniej puszki Pawła Adamowicza". Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup neonatologicznej karetki dla Gdańska. Ta inicjatywa została zapoczątkowana przez Patrycję Krzymińską, która została nominowana do Styczniowej Pozytywki w "Dzień Dobry TVN". Jak o akcji wypowiada się inicjatorka?