Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Jakie są najlepsze domowe sposoby na czyszczenie sprzętów AGD?

Aby sprzęty AGD służy nam długo, musimy o nie odpowiednio dbać i systematycznie czyścić. W studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Kowalewska-Kawuza, która prowadzi bloga o domu i wnętrzach pokazała, jak prawidłowo czyścić sprzęty AGD. Podzieliła się również swoim przepisem na uniwersalny środek czyszczący.

Beata Kartowicz i jej sposoby na udekorowanie ciasta

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Beata Kartowicz pokazała, jak pięknie udekorować ciasto marchewkowe. Wyjaśniła również, jak sprawić, by biszkopt zachował wilgotność i z czego można stworzyć idealny krem.

Suknie ślubne w stylu boho

Każdy z nas pragnie, aby dzień ślubu i wesela był naprawdę wyjątkowy. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do wyboru sukni ślubnej i stylistyki wesela. Bardzo popularny w ostatnich latach stał się styl boho. W studiu „Dzień Dobry TVN” projektantka sukien ślubnych Magdalena Socha-Włodarska zaprezentowała kilka rodzajów sukien ślubnych właśnie w tym stylu.

Qczaj motywuje Ewelinę do ćwiczeń

Ewelina mieszka we Wrocławiu. Po urodzeniu dzieci przestała dbać o swoją dietę - pracuje w pizzerii rodziców, co nie ułatwiło jej odchudzania. Kobieta zaczęła jeść w biegu, nie zwracając uwagi na kalorie i wartości odżywcze. Trener personalny Qczaj postanowił jej jednak pomóc. Ile udało jej się schudnąć?