Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Jedzenie, które odbiera ciału młodość

Mówi się, że „Jesteś tym, co jesz”. W tym stwierdzeniu jest wiele prawdy. Jak żywność wpływa na nasz organizm? Gościem w studiu „Dzień Dobry TVN” była dietetyk Hanna Stolińska-Fiedorowicz, która opowiedziała o produktach przyspieszających proces starzenia. Czego powinniśmy unikać?

Projekt Zima w Czarnej Górze

Czarna Góra znana jest z wielu walorów przyrodniczych i atrakcji zimowych. Co roku przyciąga rzeszę turystów. To idealne miejsce na wypoczynek i oddanie się szaleństwu na ośnieżonych stokach. Jak najlepiej spędzać czas w tym regionie?

Przegląd prasy Roberta Kantereita

Robert Kantereit opowiedział, jakie tematy poruszane były w krajowej prasie w ostatnich dniach. Gdzie plasuje się nasz kraj w rankingu europejskich emerytur oraz jakie są najczęstsze wykroczenia na polskich drogach?

Wybory Miss Generation 2019

Miss Generation 2019 to konkurs piękności, znacznie różniący się od klasycznych wydarzeń. Mogą w nim wziąć udział kobiety w wieku od 25 do 50 lat.  Anna Senkara rozmawiała z organizatorem Pawłem Majewskim, który opowiedział o idei konkursu. O jakie tytuły i nagrody walczą kandydatki?

Jakie są zodiakalne Ryby?

Ryby należą do znaków wodnych, co ma ogromny wpływ na ich charakter i zachowanie. Czym cechują się ludzie spod tego znaku? W programie astrolog Mirosława Krogulska wyjaśniła, jakie zalety i wady ma ten znak zodiaku.