Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Co dziedziczymy po swoich rodzicach?

Nie jest tajemnicą, że rodzice przekazują nam w genach wiele swoich cech, dlatego zwykle jesteśmy fizycznie podobni do mamy lub do taty. Co dziedziczymy w genach po naszych rodzicach? Które geny odpowiadają za nasz temperament, charakter i wygląd? O temacie dziedziczenia opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” aktor Cezary Żak wraz ze swoją córką, sportowiec Akop Szostak z mamą Kariną i dziennikarka Gabi Drzewiecka z mamą Ewą.

Ranita Sobańska i jej nowoczesny apartament

Ranita Sobańska to polska projektantka mody, której projekty są pokazywane na łamach brytyjskiego Vogue’a. Oprócz mody pasjonuje ją projektowanie wnętrz. Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki odwiedził Ranitę w jej nowoczesnym apartamencie. Jak wyglądają jego wnętrza? – Obrazy to bardzo ważna część mojego domu i w ogóle mojego życia – wyznała.

Zdrowe przekąski według Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska wraz ze swoją córką Jagodą przygotowała zdrowe przekąski idealne do pracy i szkoły. Czy jej dzieci również pasjonują się gotowaniem? Aktorka pokazała swoje przepisy na sałatkę z komosą ryżową i burakiem oraz makaron z omletem i nori.

Jak podkreślić kolor tęczówki oka za pomocą makijażu?

Wiedza na temat tego, jak malować oczy jest niezwykle przydatna – dobrze wykonany makijaż pomaga podkreślić atuty urody i ukryć wszelkie niedoskonałości. W „Dzień Dobry TVN” makijażystka Marta Gąska pokazała, jak podkreślić kolor tęczówki oka za pomocą makijażu. – Jeśli mamy kolor tęczówki zielony to pięknie nam zieleń wydobędą fiolety – wyjaśniła.