Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Niezwykłe emocje na planie programu „Agent – Gwiazdy”

Czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy" zapowiada się niesamowicie emocjonująco. Uczestnicy na premierze pierwszego odcinka opowiedzieli o wrażeniach z planu. Czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska? – Nie ma co opowiadać, to trzeba zobaczyć – wyjaśnił Michał Koterski.

Dlaczego Edyta Górniak nie chciała obejrzeć pierwszego odcinka „Agent – Gwiazdy”

Na premierze nowej edycji „Agent – Gwiazdy”, Edyta Górniak wyznała, że nie czuje się na siłach by zobaczyć pierwszy odcinek podczas konferencji. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wokalistka opowiedziała o tej decyzji i swoim udziale w produkcji. – Chciałam obejrzeć ten program z synem – wyjaśniła.

Mariola i Andrzej Gołota o swoich dzieciach i Rafale Jonkiszu

Mariola i Andrzej Gołota wzięli udział w nowej edycji „Agent – Gwiazdy”. Na planie wzięli pod swoje skrzydła Rafała Jonkisza. Jak to się stało? – To jest najładniejszy chłopak jakiego w życiu widziałam – wyjaśniła prawniczka. Para opowiedziała również o swoich dzieciach i ich sukcesach.

Jak syn Edyty Górniak zareagował na udział swojej mamy w „Agent – Gwiazdy”?

Udział Edyty Górniak w „Agent – Gwiazdy” zszokował wielu. Jak zareagował na to jej syn? – Po raz pierwszy nie mogłam dziecku powiedzieć – wyjaśniła.

Michał Koterski o swoim udziale w programie „Agent – Gwiazdy”

Dlaczego Michał Koterski wziął udział w „Agent – Gwiazdy”? Aktor opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o tym wyzwaniu. Jak jego partnerka Marcela zareagowała na propozycje wyjazdu?