Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Julki dla Julki. Gwiazdy pomagają chorej trzylatce

Julia Nieckarz ma wadę wrodzoną kończyn dolnych. Potrzebna jest operacja, żeby dziewczynka mogła zacząć chodzić.  W Polsce nie przeprowadza się tego typu zabiegów. Operacji podjęli się jednak lekarze ze Stanów Zjednoczonych. W zbiórkę na rzecz Julki włączyły się m.in. znane aktorki, też Julie -  Julia Wieniawa, Julia Kamińska i Julia Grant-Scott. O akacji charytatywnej opowiedziały w „Dzień Dobrze TVN”. Jakie przedmioty oddały na aukcję?

 

Dzień Dobry Ferie w Szczyrku

Bartek Jędrzejak udał się do Szczyrku, by sprawdzić, jak mijają ferie na narciarskim stoku. Przy okazji przedstawił najnowszą prognozę pogody.

 

Wielki test diet na NFZ

Piotr Kucharski w studiu "Dzień Dobry TVN" postanowił przetestować diety ze strony NFZ. Przygotował m.in. kanapki z burakiem i awokado oraz jogurt naturalny z otrębami i gruszką

 

Antek i Marcin - synowie Stanisława  Soyki. Jaki ojciec, taki syn?

Muzykowanie mają w genach. Ich ojcem jest wokalista Stanisław Soyka. Antek i Marcin Sojka o miłości do muzyki opowiedzieli Marcinowi Prokopowi. - Mnie nikt nie zmuszał, żeby zaczynać grać na instrumencie. Sam zdecydowałem, że pójdę do szkoły muzycznej. Ale myślę, że inspiracja była gdzieś tam podskórnie - przyznał Marcin.